KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306399
nr 1630 6399
Elin Höglund-Svanholm
(1914-2010), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 26x45 cm, yttermått inklusive ram: 40x59 cm
Elin Höglund-Svanholm, svensk bildkonstnär född 1914, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:08:43
29/6 14:23:24
Elin Höglund-Svanholm
Läs mer om Elin Höglund-Svanholm